Érvényes pályázatok: újak, kiírók szerint, érvényesség szerint, tárgymutató szerint, módosultak
Pályázatok Pályázatok
Nyomtatóbarát változat
A pályázat linkjének elküldése e-mailben
Vissza
Cím:
Göncz Árpádné-díj
Kiíró:
ELTE Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar és a Kézenfogva Összefogás a Fogyatékosokért Alapítvány
Határidő:
05/31/2024
Érvényes:
05/31/2024
Tárgymutató:
díj, Göncz Árpádné
Pályázhat:
szakemberek, akik több éve a fogyatékos személyek önálló életvitelének támogatásáért dolgoznak
A kiíró(k) adatai
Napi Pályázati Értesítő >>>

Göncz Árpádné-díj

F E L H Í V Á S
Az ELTE Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar és a Kézenfogva Összefogás a Fogyatékosokért Alapítvány által adományozott
Göncz Árpádné-díj elnyerésére
2024.

Az ELTE Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar és a Kézenfogva Összefogás a Fogyatékosokért Alapítvány felhívást tesz közzé a 2024. évi Göncz Árpádné-díjra történő jelölésre.

A Göncz Árpádné-díj célja, hogy elismerje azon hazai, a tudományos és a gyakorlati élet területén elkötelezett, legkiválóbb szakemberek munkásságát, akik több éve a fogyatékos személyek önálló életvitelének támogatásáért dolgoznak, és a fogyatékos személyekkel közösen végzett - a társadalmi befogadás és részvétel elveit szolgáló - tevékenységükkel új eljárások, módszerek bevezetésén, gyakorlatba történő átültetésén dolgoznak, melyet mind a tudományos közélet, mind a szakemberképzés területén képviselnek. A díjra jelölhető szakemberek (évente maximum két személy) az innovatív együttműködések és rendszer szintű eljárásmódok, módszerek, megoldások, együttes tervezésű termékek és szolgáltatások létrejöttét segítik elő, azok megszületésében kezdeményező és meghatározó szerepet játszanak.

A Göncz Árpádné-díj odaítélése az ELTE Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar és a Kézenfogva Összefogás a Fogyatékosokért Alapítvány által elfogadott Göncz Árpádné-díj alapító okiratában foglaltak szerint történik. A Göncz Árpádné-díj átadására 2024 novemberében a Magyar Tudomány Ünnepe alkalmából az ELTE BGGYK-n megrendezésre kerülő konferencián kerül majd sor.

A díjazásra jelölhető személyek körét, a díjazás további és részletes feltételeit a Göncz Árpádné-díj Alapító Okirata tartalmazza.

A díjra történő jelölés formája, határideje:
A jelöléseket a KézenFogva Alapítvány honlapján közzétett jelölési adatlapon lehet megtenni, melyhez mellékelni szükséges:
- a jelölt személy természetes személyazonosító adatainak a jelölés céljából történő kezeléséhez való hozzájáruló nyilatkozatát, továbbá
- a jelölt(ek) szakmai életútjának és a jelölésre érdemes tevékenységének - a díj céljának megfelelő - releváns összefoglaló ismertetését (jelöltenként maximum 1 db A/4-es oldalon)
- a díj odaítélésére érdemes szakmai tevékenység, innováció, ill. kutatási vagy gyakorlati tevékenységből származó produktum (mű, termék vagy szolgáltatás) leírása, illetve a mű, termék, szolgáltatás megismerését segítő fotók, linkek becsatolása, a szakmai tevékenységben, innovációban, kutatásban közreműködő személyek körének ismertetését (jelöltenként maximum 1 db A/4-es oldalon)
A jelölési adatlapot, az adatlaphoz kapcsolódó nyilatkozato(ka)t és a jelölés mellékleteit kérjük aláírva és szkennelve elektronikus úton a jeloles@kezenfogva.hu címre megküldeni.
A jelölések benyújtási határideje: 2024. május 31.

Egy természetes személy, közösség, szervezet, intézmény, évente maximum 2 szakember jelölésére jogosult.
https://kezenfogva.hu/





Ingyenes e-mail tanfolyam
Legalább ennyit a
forrásteremtésről címmel
Magam csináljam vagy bízzak meg egy szakembert?  Akármelyik utat választja van egy minimum, amit mindenképpen tudnia kell.
Ha Ön(ök) csinálják, akkor magától értetődő, hogy érteni kell hozzá, ha mást bíznak meg, akkor annyi tudásra lesz szükségük, hogy tudjanak megrendelni és átvenni.
Ezt a tudást szerezheti meg ezen a tanfolyamon, ami egyben jó alap arra, hogy ha saját maga vág bele könnyű legyen hozzátanulni.

Ne csak olvassa és nézze (filmek is lesznek a leckékben), csinálja is.
A forrásteremtésnél ezt alig kell magyarázni, hiszen elméletben forrást szerezni enyhén szólva marhaság.
Ezért arra kérem, hogy az egyes levelekben olvasottakat azonnal valósítsa meg a gyakorlatban.
Ne feledje, akármilyen kis lépés sokkal többet ér, mint az álldogálás a rajtvonalnál...
Az egyes leckéket e-mailben kapja meg, hetente egyet.
Jó tanulást és eredményes forrásszerzést kívánok!
Huszerl József szerkesztő
Itt iratkozhat fel

Távoktatási tanfolyamaink







Hírek a Főoldalról


Ingyenes hírlevelünkre
itt iratkozhat fel









Nyomtatóbarát változat
A pályázat linkjének elküldáse e-mailben
Vissza
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Levél a szerkesztőnek
Médiaajánlat
Impresszum